Strona głównaPoradnikiKredyt gotówkowy – porównaj oferty w Październiku 2015

Kredyt gotówkowy – porównaj oferty w Październiku 2015

Szybka wypłata pieniędzy, niskie oprocentowanie i brak opłat około kredytowych? Właśnie takich ofert szukają niemal wszyscy kredytobiorcy. Jeżeli jesteś jedną z takich osób nie rezygnuj z warunków jakie stawiasz kredytodawcy. Na rynku jest tak wiele ofert związanych z zadłużeniami finansowymi, że konkurencyjność banków umożliwia znalezienie naprawdę dobrych produktów. Nigdy nie podpisuj umowy, która będzie dla Ciebie niekorzystna, szczególnie pod względem całego okresu kredytowania. Nawet jeżeli przede wszystkim zależy Ci na tym aby bardzo szybko otrzymać pieniądze, zawsze zastanów się jak będą wyglądać Twoje miesięczne raty i zrób wszystko aby nie sprawiły Ci one żadnego problemu.

Kredyt nie musi być drogi

Uważasz, że uzyskanie taniego kredytu gotówkowego jest niemożliwe? Warunkiem skorzystania z atrakcyjnej oferty jest poświęcenie przynajmniej kilkunastu minut na łatwe porównanie ofert. To krok którego nie można pominąć, a przy okazji zaoszczędzi Ci wielu godzin poświęconych na samodzielnym sprawdzaniu informacji o pożyczkach.

Na naszej stronie internetowej dowiesz się nie tylko ile wynosi oprocentowanie poszczególnych kredytów gotówkowych ale jaka jest maksymalna kwota kredytu gotówkowego, najdłuższy okres spłaty i czego bank wymaga od usługobiorcy. Ponadto zawsze zwracamy uwagę na wszystkie koszta towarzyszące zadłużeniu. Nie musisz martwić się tym, że nie zwrócisz uwagi na istotne fakty lub przeoczysz haczyk, który sprawi, że pożałujesz swojej decyzji. Obiektywnie opisujemy produkty bankowe zarówno pod względem ich plusów jak i minusów.

Top 3 oferty na Październik 2015

Podobnie jak w poprzednim miesiącu liderem wśród zadłużeń na dowolny cel nadal jest Alior Banku z ofertą pożyczki gotówkowej. To zdecydowanie produkt, który zasługuje na wyróżnienie ze względu na bardzo atrakcyjne warunki finansowe. Najniższe oprocentowanie nominalne na polskim rynku, a także brak prowizji pobieranej przez bank za udzielenie pożyczki z pewnością przyciągają wielu nowych Klientów. Usługa zainteresuje także jeżeli będziesz w stanie spłacić swoje zadłużenie w ciągu 6 miesięcy. Uregulowanie zobowiązania w tym czasie pozwoli na skorzystanie z promocji, która gwarantuje zwrot wszystkich wypłaconych odsetek.

Kolejną ofertą, która może zainteresować potencjalnych kredytobiorców jest Kredyt z premią roczną, dostępny w Eurobanku. Usługa zapewnia bardzo elastyczny okres kredytowania, nawet do 108 miesięcy. Promocja banku, czyli roczna premia gotówkowa dotyczy wszystkich usługobiorców, którzy będą zgodnie z wyznaczonym terminem spłacać swoje zobowiązanie.

Trzecim produktem, który warto wziąć pod uwagę jest Prostoliczony kredyt gotówkowy, który proponowany jest w banku Credit Agricole. Zadłużenie adresowane jest do stałych, a także nowych Klientów banku. Maksymalna kwota zobowiązania to nawet 120 000,00 złotych, a bank zapewnia również o elastycznym okresie spłaty i równe raty.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Najnowsze komentarze

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.